Sunekos 200 i 1200

Poznaj gamę produktów Sunekos

OPIS PRODUKTU

Sunekos to system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym połączeniem kwasu hialuronowego oraz 6 aminokwasów które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowe.

 

Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, oraz w celu likwidowania cieni pod oczami i tu właśnie są odnotowywane najbardziej spektakularne efekty. Preparat występuje w dwóch wariantach: Sunekos 200 oraz 1200. Oba produkty posiadają tę samą sekwencję 6 aminokwasów, a różnią się jedynie wielkością cząsteczki kwasu hialuronowego. Dzięki temu lekarz ma możliwość indywidualnego doboru preparatu w zależności od wieku pacjenta, stopnia nawilżenia jego skóry i głębokości zmarszczek.

 

Sunekos 200 to zwycięzca w plebiscycie „Perły Dermatologii Estetycznej 2019” jako najlepszy produkt w kategorii „Magnetyczne Spojrzenie”

 EFEKTY

Terapia zapewnia nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Preparat doskonale odmładza okolicę oczu, rozjaśnia skórę pod powiekami, redukuje cienie i zmarszczki.KUP TERAZ